Koła Łowieckie

Wykaz kół łowieckich zarejestrowanych w okręgu wrocławskim

 

Lp. Nazwa Siedziba Adres e-mail* Strona www*   Adres korespondencyjny  
1 Bażant Oława     ul. Nowoosadnicza 1
55-200 Oława
2 Bażant Przeworno bazant@interia.com   ul. Okrężna 21
57-130 Przeworno
3 Bór Wrocław     ul. Stalowowolska 17/4
53-404 Wrocław
4 Cyranka Środa Śląska Sekretarz: Maciej Głowacki   ul. Oławska 13
55-300 Środa Śląska
5 Cyranka Twardogóra   www.cyranka.info Goszcz ul. Kasztanowa 1
56-416 Twardogóra
6 Czajka Wrocław Łowczy: Jan Gawlik
Skarbnik: Marian Piotrowski
Sekretarz: Jerzy Wrona
  ul. Bołtucia 11
52-203 Wrocław
7 Czapla Sułów Prezes: Arkadiusz Korol   Sułów ul. Leśników 3/3
56-300 Milicz
8 Daniel Środa Śląska Sekretariat www.lowiecki.pl/wroclaw/daniel/ ul. Słoneczna 66
55-300 Środa Śląska
9 Daniel Wołów Prezes: Dariusz Kulesz
Skarbnik: Ryszard Zagórski
Sekretariat
  ul. Kąpielowa 1
56-100 Wołów
10 Daniel Wrocław     ul. Czajkowskiego 122/7
51-147 Wrocław
11 Darz Bór Milicz

Prezes: Artur Dyrcz
Łowczy: Jarosław Kołodziej
Sekretarz: Sławomir Kaczmarek
Skarbnik: Jan Padewski

http://darzbormilicz.pl/ ul. Trzebnicka 31F
56-300 Milicz
12 Darz Bór Wrocław Prezes: Ryszard Płachciak
Skarbnik: Maria Malcharek
Sekretarz: Paweł Kwiotek
  Plac Gen. Józefa Bema 2/13
50-265 Wrocław
13 Diana Milicz Sekretariat www.kldianamilicz.pl ul. Wojska Polskiego 24/2
56-300 Milicz
14 Diana Strzelin     Brochocinek 1
57-150 Prusy
15 Diana Trzebnica Prezes: Sławomir Fabiszewski   ul. C.K. Norwida 3
55-100 Trzebnica
16 Diana Wrocław     Błota Leśna Woda 5
49-312 Szydłowice
17 Dzik Strzelin

Prezes: Jan Andryszczak
Łowczy: Piotr Nowakowski
Skarbnik: Ludwik Hołowiecki
Sekretarz: Adrian Kurgan

  Dobroszów 5
57-130 Przeworno
18 Dzik Wrocław     ul. Trzebiatowskiego 1A
54-609 Wrocław
19 Echo Wołów Sekretariat   Kłopotówka 5
56-100 Wołów
20 Grot Wrocław

Prezes: Piotr Gabryl
Łowczy: Tomasz Wojtala
Sekretarz: Stanisław Czopor
Skarbnik: Andrzej Szymczyk
Podłowczy: Grzegorz Biały

  ul. Pretficza 28
50-984 Wrocław
21 Gwardia Wrocław     KWP we Wrocławiu
Plac Muzealny 2-4
50-035 Wrocław
22 Hejnał Syców Sekretariat   ul. Kaliska 48/15
56-500 Syców
23 im. św. Huberta Oleśnica Prezes: Grzegorz Nowakowski
Skarbnik: Piotr Małas
Sekretarz: Kazimierz Rytkowski
www.hubertmysliwy.pl ul. Armii Krajowej 7/1
56-400 Oleśnica
24 im. św. Huberta Wrocław Sekretariat www.hubert-wroclaw.pl ul. Rymarska 35/2
53-206 Wrocław
25 Jarząbek Wrocław     ul. Kolejowa 33A
55-081 Mietków
26 Jastrząb Trzebnica     ul. Milicka 27
55-100 Trzebnica
27 Jeleń Milicz     Police 24
56-320 Krośnice
28 Jeleń Oleśnica Prezes: Zbigniew Knapek
Łowczy: Andrzej Jaszczak
Skarbnik: Krzysztof Makaruk
Sekretarz: Dariusz Tarnawski
  ul. Zielona 3
56-400 Oleśnica
29 Jeleń Oława Prezes: Roman Zagórski
Łowczy: Roman Ziobrowski
Skarbnik: Mieczysław Jankowski
Sekretarz: Andrzej Morawski
Członek Zarządu: Adam Grabowski
  Ścinawa 20
55-200 Oława
30 Jeleń Syców     Aleja Nad Wałem 20A
56-500 Syców
31 Jeleń Wińsko     ul. Ogrodowa 12
56-160 Wińsko
32 Jeleń Wrocław   www.jelenwroclaw.pl ul. Krucza 85/9
53-405 Wrocław
33 Kaczor Wrocław     ul. Niedźwiedzia 29/10
54-232 Wrocław
34 Knieja Oleśnica Prezes: Andrzej Wierzchowski
Łowczy: Krzysztof Maleszka
Skarbnik: Benedykt Kiebus
Sekretarz: Paweł Dziadkiewicz
Sekretariat
www.koloknieja.pl Malerzów 43A
56-410 Dobroszyce
35 Knieja Wrocław Prezes: Julian Ruta
Łowczy: Tomasz Szypowski
Skarbnik: Piotr Skotnicki
Sekretarz: Antoni Szewczyk
www.knieja-wroclaw.pl ul. Olszewskiego 23B/3
51-642 Wrocław
36 Korona Jelcz-Laskowice     ul. Słowiańska 21
55-200 Oława
37 Koziołek Konary Łowczy: Grzegorz Lipiński
Skarbnik: Krzysztof Fedorczuk
Sekretarz: Zbigniew Kochański
  Gościsław 35
55-340 Udanin
38 Krzyżówka Wrocław Skarbnik: Józef Płatacz   ul. Zielona 6
55-120 Oborniki Śląskie
39 Kszyk Wrocław Sekretariat www.wklkszyk.pl ul. Różyckiego 1C
51-608 Wrocław
40 Las Wrocław     ul. Kamińskiego 28A
51-124 Wrocław
41 Leśnik Oborniki Śląskie Sekretariat   ul. Wrocławska 12
55-120 Oborniki Śląskie
42 Leśnik Wrocław Sekretariat
Skarbnik: Grzegorz Potasz
www.lesnik.wroclaw.pl ul. Solna 1/7
55-100 Trzebnica
43 Leśnik Dębno Wołów Sekretarz: Józef Bielecki   Domaszków 31
56-100 Wołów
44 Lis Wrocław Sekretariat   ul. Pasieczna 8
54-108 Wrocław
45 Łoś Lubiąż     ul. Nadodrzańska 1/7
56-100 Lubiąż
46 Łowiec Wrocław Sekretariat   ul. Ignuta 71
54-151 Wrocław
47 Łowiecka Brać Wrocław Prezes: Leszek Kmieć
Sekretarz: Waldemar Szmajda
Skarbnik: Andrzej Kotwica
Wicełowczy: Kazimierz Czerniawski
  ul. Horbaczewskiego 25/22
54-130 Wrocław
48 Mewa Milicz Prezes: Mariusz Mikołajczyk
Wiceprezes: Krzysztof Kraśniewski
Łowczy: Mariusz Woźny
Skarbnik: Mateusz Mikołajczyk
Sekretarz: Henryk Dylak
  ul. Osadnicza 13
56-300 Milicz
49 Odyniec Środa Śląska     ul. Letnia 5
55-330 Miękinia
50 Oręż Wrocław

Skarbnik: Krzysztof Sołęga

  ul. Jabłeczna 8/25
50-539 Wrocław
51 Orzeł Milicz     Stawiec 5
56-300 Milicz
52 Ostoja Wrocław Sekretariat   Rynek 45/6
50-116 Wrocław
53 Piętnastka Wrocław     ul. Michałowskiego 14/2
51-637 Wrocław
54 Ponowa Bierutów Sekretariat   ul. Kolejowa 9/8
56-420 Bierutów
55 Ponowa Wrocław     skrytka poczt. 55
ul. T. Kościuszki 35/37
50-090 Wrocław
56 Przepiórka Wrocław     Al. Gen. Józefa Hallera 43A/3
53-325 Wrocław
57 Puchacz Wrocław Sekretariat   Gniechowice ul. Wrocławska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
58 Remiza Wołów     Aleje Obrońców Lwowa 9D/8
56-100 Wołów
59 Remiza Wrocław Prezes: Marek Rzewuski
Łowczy: Mieczysław Łyskawa
Sekretarz: Dominik Janiszewski
www.remiza-wroclaw.pl ul. Rzeszowska 28
54-030 Wrocław
60 Rogacz Wiązów Prezes: Piotr Szymański
Sekretarz: Artur Gawlik
Skarbnik: Tomasz Sałasznik
www.rogacz.com.pl ul. Akacjowa 8D/12
49-318 Skarbimierz Osiedle
61 Rokita Brzeg Dolny     skrytka poczt. 21
ul. Stawowa 1
56-120 Brzeg Dolny
62 Rolnik Wrocław     Smolec ul. Starowiejska 39
55-080 Kąty Wrocławskie
63 Róg Wrocław Sekretariat www.rogwroclaw.pl ul. Jagodzińska 43
52-128 Wrocław
64 Ryś Budczyce Prezes: Wiesław Jakusek
Skarbnik: Lech Rudnicki
  Blizocin 11
55-100 Trzebnica
65 Ryś Wrocław Sekretariat   ul. Fabryczna 16C
53-609 Wrocław
66 Sarenka Wrocław     ul. Wrocławska 3C
55-020 Wojkowice
67 Słonka Grochowo Prezes: Zdzisław Murczkiewicz
Skarbnik: Bogdan Śmietana
Sekretarz: Jan Iliaszewicz
  ul. T. Kosciuszki 19
55-100 Trzebnica
68 Sokół Oleśnica Skarbnik: Jacek Kucułyma sokol.olesnica.org.pl ul. Wiejska 90
56-400 Oleśnica
69 Sokół Wrocław     ul. Pretficza 28
50-984 Wrocław
70 Sylwan Wrocław

Prezes: Krzysztof Lorenz
V-ce Prezes: Stanisław Statkiewicz
Łowczy: Jacek Zalewski
Skarbnik: Ireneusz Zdybek
Sekretarz: Przemysław Wołkowski

www.sylwan.wroclaw.pl ul. Pszenna 8
55-040 Ślęża
71 Szarak Jelcz-Laskowice     ul. Oleśnicka 8
55-230 Jelcz - Laskowice
72 Szarak Międzybórz Sekretariat www.klszarak.org ul. Norwida 5
56-500 Syców
73 Ślęża Sobótka Sekretariat   ul. Czereśniowa 10
55-050 Sobótka
74 Trop Wrocław

Prezes: Andrzej Grzelak
Łowczy: Dariusz Zimoch
V-ce Łowczy: Ludwik Skrzypek
Skarbnik: Małorzata Szymańska
Sekretarz: Tadeusz Czyż
Członek Zarządu: Marcin Wilk

www.trop401.pl ul. Łąkowa 10
55-114 Wisznia Mała
75 Tropowiec Goszcz Prezes: Marek Woźniak
Łowczy: Hubert Woźniak
Skarbnik: Karol Świtoń
Sekretarz: Wiktor Andrzejczak
Sekretariat
www.tropowiec.pl Królewska Wola 30
56-513 Miedzybórz
76 Tur Oława     ul. C.K. Norwida 1
55-200 Oława
77 Widawa Wrocław Sekretariat
Prezes: Jan Bartoszewicz
Sekretarz: Marcin Stachowiak
Wicełowczy: Mariusz Kowalewicz
www.wklwidawa.pl ul. Inwestycyjna 3
55-040 Kobierzyce
78 Wieniec Wrocław Sekretariat   ul. Nowowiejska 92/27
50-339 Wrocław
79 Żubr Skokowa     ul. 23. stycznia 17/3
55-140 Żmigród
80 Żuraw Wrocław     ul. Odeska 5
51-205 Wrocław

 

 

*Dane podane za zgodą kół łowieckich