Komisje

Komisja odznaczeń łowieckich

Marian Samojluk - Przewodniczący
Bolesław Biesiadecki
Waldemar Kempa
Ryszard Nowicki
Stanisław Olejarczyk
Edward Podczaszyński
Andrzej Prandecki
 

Komisja hodowlana

Jerzy Górski - Przewodniczący
Artur Dyrcz
Kazimierz Harych
Jan Iljaszewicz
Lucjan Łabęcki
Bartłomiej Łaski
Tadeusz Smyk
Zbigniew Trznadel
Wiesław Jakusek
 

Komisja kynolgoiczna

Małgorzata Świerczewska - Przewodnicząca
Marzena Błońska
Piotr Błoński
Krzysztof Chudzikowski
Katarzyna Cieleń
Dariusz Gała
Krzysztof Hulewicz
Andrzej Kasperkiewicz
Krzysztof Korybski
Roch Korybski
Marcin Łoś
Barbara Łuczak
Jan Piróg
Sławomir Sierpiński
Aleksander Skrzyński
Zbigniew Szela

 

Komisja strzelecka

Wojciech Pytlik - Przewodniczący
Bolesław Biesiadecki
Grzegorz Czajkowski
Tomasz Huminiak
Andrzej Skoczylas
Sebastian Skoczylas
Aleksander Szydełko
 

Komisja szkoleniowa

Mieczysław Łyskawa  - Przewodniczący
Andrzej Kasperkiewicz - Zastępca
Dariusz Tarnawski  - Zastępca
Franciszek Banaszewski
Piotr Błoński
Tomasz Błoński
Jerzy Czyszkowski
Daniel Drapała
Adam Dziubacki
Robert Gołąb
Jarosław Gruszecki
Edward Hołowiński
Krzysztof Hulewicz
Witold Hyla
Sławomir Jarocki
Andrzej Królik
Edward Makówka
Jakub Nicpoń
Ryszard Nowicki
Marcin Ogórek
Dariusz Rzepka
Grzegorz Potasz
Kosma Bartłomiej Sabina
Marian Samojluk
Piotr Śnigucki
Piotr Zajiczek

 

Komisja kultury, tradycji i zwyczajów łowieckich

Piotr Flak - Przewodniczący
Piotr Błoński
Krzysztof Chudzikowski
Karol Cisarż
Marcin Dzidowski
Sławomir Fabiszewski
Krzysztof Janeczko
Witold Jarzyna
Andrzej Kasperkiewicz
Piotr Leliński
Bartosz Piskozub
Bartłomiej Polański
Jerzy Prask
Hubert Prask
Roman Rybak
Filip Sioch
Jarosław Wikiera
Andrzej Wystygło

 

Komisja ds. wystaw i kontaktów z Klubem Kolekcjonera

Mariusz Kowalczyk - Przewodniczący
Adam Dudzin
Tomasz Grzesiak
Jarosław Kiefer
Edward Makówka
Andrzej Nowak
Albert Petryków
Andrzej Skoczylas

 

Komisja wizerunkowa

Wojciech Pawlik - Przewodniczący
Daniel Binko
Tomasz Błoński
Daniel Drapała
Kosma Sabina
Piotr Szyber
Małgorzata Świerczewska
Jarosław Wróblewski

 

Komisja ochrony środowiska

Dariusz Tarnawski - Przewodniczący
Piotr Śnigucki - Zastępca
Adam Dziubacki
Jerzy Ślusarczyk
 

 

Komisja odwoławcza oceny trofeów łowieckich

Stanisław Statkiewicz - Przewodniczący
Tadeusz Dziuba
Roman Rycombel

 

Zespół ds. wyceny medalowej

Robert Fiuk
Daniel Kasperkiewicz
Andrzej Kasperkiewicz
Igor Krynicki
Daniel Kurczowy
Edward Makówka
Roman Rycombel
Marek Świerczewski
Jan Woźniak
 

 

Komisja oceny trofeów

Daniel Kurczowy- Przewodniczący
Franciszek Banaszewski
Jerzy Górski
Michał Jakubowski
Henryk Jędrzejczak
Andrzej Kasperkiewicz
Edward Makówka
Wiesław Mazur
Stanisław Pleśniak
Edward Podczaszyński
Adam Rudnicki
Stanisław Sęktas
Zbigniew Szela
Wiktor Szukalski
Jerzy Zemlik

 

Okręgowa Komisja Oceny Trofeów

Działa w zakresie poszczególnych Nadleśnictw - ocena Trofeów pozyskanych przez dewizowców

Nadleśnictwo Henryków

Grzegorz Malec
Jan Woźniak
Jarosław Wróblewski

 

Nadleśnictwo Miękinia

Zbigniew Kamiński
Bartłomiej Łaski
Tomasz Rycombel
Jerzy Zemlik

 

Nadleśnictwo Milicz

Zbigniew Dyrcz
Zdzisław Musiał
Roman Palewski
Mariusz Woźny
Piotr Zajiczek

 

Nadleśnictwo Oborniki Śląskie

Henryk Jędrzejczak
Andrzej Kasperkiewicz
Wiesław Mazur
Kazimierz Pakulski

 

Nadleśnictwo Oleśnica

Andrzej Białek
Ryszard Pietrzak
Stanisław Pleśniak
Edward Podczaszyński

 

Nadleśnictwo Oława

Tomasz Dziergas
Adam Rudnicki
Szymon Żak

 

Nadleśnictwo Syców

Jerzy Czyszkowski
Marek Glabisz
Stanisław Sęktas
Marek Woźniak

 

Nadleśnictwo Wołów

Artur Dyrcz
Dariusz Gała
Adam Posacki
Zbigniew Szela

 

Nadleśnictwo Żmigród

Andrzej Kasperkiewicz
Dariusz Kraśniewski
Grzegorz Świątkowski