Okręgowe Zawody Strzeleckie

Wyniki 55. Okręgowych Zawodów Strzeleckich - Opole-Grudzice 20.05.2017 r.





Indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Niedziałek Kamil 52 M 85 90 45 50 270 88 50 45 183 453
2 Szydełko Aleksander 67 M 85 85 45 50 265 81 50 46 177 442
3 Olczyk Dariusz 64 M 90 75 50 35 250 90 49 43 182 432
4 Dziumakowski Zbigniew 7 M 85 85 40 45 255 77 48 47 172 427
5 Zagórski Ryszard 4 M 85 60 35 45 225 68 47 45 160 385
6 Trzaskowski Stanisław 36 M 90 70 50 30 240 65 46 30 141 381
7 Woźniak Marek 23 M 75 70 45 35 225 59 45 37 141 366
8 Nowak Marcin 37 M 75 60 20 35 190 76 50 46 172 362
9 Stofel Leszek 9 M 70 70 40 30 210 50 45 34 129 339
10 Sejud Michał 15 M 55 75 40 15 185 57 48 36 141 326
11 Żerebecki Leszek 24 M 65 45 35 40 185 50 44 45 139 324
12 Szydełko Krzysztof 65 M 50 60 35 35 180 62 26 25 113 293

 

Wyniki indywidualne w klasie powszechnej
L.P. Nazwisko i imię Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Trzaskowski Maciej P 90 90 45 45 270 88 50 43 181 451
2 Kolbusz Paweł P 90 80 50 50 270 80 46 47 173 443
3 Kusiński Arkadiusz P 90 70 45 50 255 79 50 43 172 427
4 Porowski Konrad P 80 80 50 40 250 78 49 46 173 423
5 Sioch Filip P 95 80 50 15 240 75 50 50 175 415
6 Pawlak Michał P 90 80 40 45 255 62 48 44 154 409
7 Mrówczyński Radosław P 80 80 45 40 245 73 46 40 159 404
8 Afanasjew Kamil P 85 95 35 45 260 57 44 42 143 403
9 Chaliński Damian P 70 85 50 40 245 70 49 36 155 400
10 Kaszyca Hubert P 95 80 50 30 255 64 35 45 144 399
11 Jaszczak Andrzej P 70 90 40 30 230 72 48 44 164 394
12 Laszczyk Michał P 75 75 40 40 230 71 48 44 163 393
13 Skóra Sebastian P 100 75 50 35 260 55 44 29 128 388
14 Stanasiuk Rafał P 75 70 45 40 230 79 47 29 155 385
15 Białek Andrzej P 65 75 45 45 230 63 43 45 151 381
16 Foraita Marcin P 85 70 45 15 215 75 48 42 165 380
17 Froń Roman P 65 80 50 30 225 63 46 44 153 378
18 Cetnarowski Kamil P 75 65 45 40 225 60 47 46 153 378
19 Laszczyk Ryszard P 60 50 50 35 195 87 50 46 183 378
20 Foraita Jacek P 70 55 45 45 215 75 41 45 161 376
21 Prask Hubert P 85 90 50 25 250 48 40 35 123 373
22 Jaszczak Jarosław P 70 65 45 45 225 49 49 45 143 368
23 Miszczuk Dariusz P 80 60 50 20 210 64 44 49 157 367
24 Skotnicki Piotr P 60 65 35 40 200 70 50 46 166 366
25 Woźniak Przemysław P 70 60 40 20 190 88 49 34 171 361
26 Zabiegło Edward P 55 85 50 25 215 75 46 24 145 360
27 Woźniak Waldemar P 65 65 40 45 215 52 44 48 144 359
28 Paterek Michał P 75 50 50 20 195 70 50 44 164 359
29 Wójcik Hubert P 80 70 45 45 240 53 25 40 118 358
30 Pałka Wiesław P 65 80 45 35 225 45 39 46 130 355
31 Andryszczak Jan P 80 50 45 15 190 76 43 46 165 355
32 Dobrowolski Zbigniew P 40 75 45 20 180 81 44 49 174 354
33 Kokiel Marek P 85 80 30 20 215 56 49 33 138 353
34 Tworkowski Tomasz P 65 50 45 35 195 67 47 42 156 351
35 Łaski Bartłomiej P 60 45 50 30 185 69 44 41 154 339
36 Janus Radosław P 80 70 25 25 200 58 43 36 137 337
37 Kulesza Paweł P 65 60 40 30 195 66 39 36 141 336
38 Stróżyk Artur P 55 75 40 5 175 76 47 33 156 331
39 Kurgan Adrian P 85 40 45 30 200 45 41 33 119 319
40 Bronowicki Paweł P 50 45 40 35 170 54 45 43 142 312
41 Kulesz Filip P 80 55 30 10 175 57 46 32 135 310
42 Kowalski Maciej P 70 65 40 20 195 34 36 34 104 299
43 Szkop Rafał P 65 75 35 35 210 31 33 19 83 293
44 Kulesz Dariusz P 60 60 40 10 170 47 37 34 118 288
45 Mulka Tomasz P 65 50 45 30 190 31 33 27 91 281
46 Rycombel Tomasz P 50 65 40 20 175 68 33 3 104 279
47 Jankowski Bartosz P 50 45 50 10 155 41 44 29 114 269
48 Kijek Piotr P 30 55 30 25 140 30 41 44 115 255
49 Mnich Marek P 40 35 30 10 115 46 33 22 101 216
50 Solis Bartłomiej P 15 50 10 30 105 47 27 6 80 185
51 Stach Patryk P 60 25 30 10 125 26 15 9 50 175
52 Filipiak Tomasz P 40 20 10 15 85 29 22 31 82 167
53 Gieronis Marek P 40 15 20 5 80 16 33 33 82 162

 





Klasyfikacja Drużynowa - OPEN
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Piętnastka Wrocław 499 690 1 189
2 św. Hubert Oleśnica 507 640 1147
3 Jeleń Syców 427 705 1132
4 Diana Trzebnica 430 685 1115
5 Puchacz Wrocław 396 710 1106
6 Sokół Wrocław 456 640 1096
7 Remiza Wrocław 382 700 1082
8 Dzik Strzelin 458 570 1028
9 Tropowiec Goszcz I 469 555 1024
10 Rolnik Wrocław 417 550 967
11 Knieja Oleśnica 335 530 865
12 Diana Strzelin 319 485 804
14 Jeleń Oleśnica 307 455 762
16 Odyniec Środa Śląska 301 400 701
17 Cyranka Twardogóra 270 330 600
18 Daniel Wołów 253 345 598
19 Bażant Oława 155 230 385
21 Tropowiec Goszcz II 144 215 359
22 Orzeł Milicz 132 205 337

 





Klasyfikacja Drużynowa - wyniki zawodników klasy powszechnej
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Piętnastka Wrocław 499 690 1189
2 Diana Strzelin 460 725 1185
3 Bażant Oława 456 695 1151
4 Św. Hubert Oleśnica 507 640 1147
5 Jeleń Syców 427 705 1132
6 Diana Trzebnica 430 685 1115
7 Puchacz Wrocław 396 710 1106
8 Sokół Wrocław 456 640 1096
9 Jeleń Oleśnica 448 640 1088
10 Remiza Wrocław 382 700 1082
11 Tropowiec Goszcz II 424 625 1049
12 Cyranka Twardogóra 447 595 1042
13 Dzik Strzelin 458 570 1028
14 Tropowiec Goszcz I 469 555 1024
15 Daniel Wołów 413 570 983
16 Rolnik Wrocław 417 550 967
17 Knieja Oleśnica 335 530 865
18 Odyniec Środa Śląska 301 400 701
19 Orzeł Milicz 304 395 699

 

 

Wyniki 54. Okręgowych Zawodów Strzeleckich - Opole-Grudzice 25.06.2016 r.





Wyniki indywidualne w klasie powszechnej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Olczyk Dariusz 55 P 90 85 50 50 275 77 36 49 162 437
2 Jaszczak Jarosław 35 P 80 95 45 40 260 78 46 49 173 433
3 Kaszyca Hubert 39 P 90 95 50 40 275 64 48 45 157 432
4 Trzaskowski Maciej 58 P 80 90 40 45 255 80 45 50 175 430
5 Mrówczyński Radosław 22 P 80 95 50 40 265 68 45 44 157 422
6 Kusiński Arkadiusz 4 P 90 60 50 45 245 86 44 47 177 422
7 Chaliński Damian 2 P 75 70 50 50 245 79 46 50 175 420
8 Raczyński Remigiusz 57 P 85 95 40 15 235 84 48 50 182 417
9 Polak Arkadiusz 53 P 75 75 50 50 250 71 46 48 165 415
10 Kolbusz Paweł 32 P 80 90 35 35 240 80 45 46 171 411
11 Stanasiuk Rafał 7 P 75 80 50 45 250 66 49 45 160 410
12 Paterek Michał 3 P 80 75 45 35 235 85 43 46 174 409
13 Dąbrowski Piotr 6 P 90 65 50 40 245 74 45 44 163 408
14 Afanasjew Kamil 49 P 75 90 35 45 245 73 35 46 154 399
15 Laszczyk Ryszard 14 P 80 75 30 40 225 75 45 50 170 395
16 Wożniak Hubert Jr 45 P 75 85 40 35 235 85 44 30 159 394
17 Miszczuk Dariusz 11 P 90 80 45 20 235 65 42 50 157 392
18 Cybulski Marek 41 P 75 80 45 35 235 61 38 49 148 383
19 Skotnicki Piotr 62 P 80 60 40 30 210 75 46 45 166 376
20 Janus Radosław 1 P 90 75 30 35 230 53 44 47 144 374
21 Bronowicki Paweł 43 P 40 80 40 35 195 85 45 49 179 374
22 Szkop Rafał 23 P 65 85 50 30 230 56 41 46 143 373
23 Zabiegło Edward 10 P 65 80 45 25 215 65 41 49 155 370
24 Wójcik Hubert 31 P 80 75 40 50 245 39 42 43 124 369
25 Cetnarowski Kamil 50 P 80 75 45 40 240 39 44 46 129 369
26 Wróblewski Jarosław 52 P 70 80 40 35 225 49 47 48 144 369
27 Pawlak Michał 24 P 65 70 40 45 220 56 48 44 148 368
28 Jaszczak Andrzej 36 P 65 70 50 30 215 62 42 48 152 367
29 Froń Roman 37 P 65 65 40 40 210 62 42 49 153 363
30 Andryszczak Jan 19 P 80 65 45 25 215 55 49 42 146 361
31 Laszczyk Michał 15 P 75 70 40 35 220 60 33 46 139 359
32 Rataj Mateusz 60 P 65 65 40 40 210 66 35 46 147 357
33 Kokiel Marek 59 P 60 75 45 25 205 62 41 45 148 353
34 Mazur Wiesław 28 P 70 70 50 30 220 50 37 44 131 351
35 Skóra Sebastian 12 P 65 50 50 45 210 60 45 30 135 345
36 Mazur Krzysztof 29 P 60 75 45 25 205 55 40 45 140 345
37 Pałka Wiesław 38 P 85 85 50 25 245 30 28 32 90 335
38 Winowski Tomasz 40 P 60 65 35 45 205 63 38 29 130 335
39 Koryś Hubert 20 P 55 50 45 30 180 59 43 47 149 329
40 Łucinkiewicz Krzysztof 17 P 60 65 30 45 200 44 36 48 128 328
41 Łaski Bartłomiej 5 P 50 70 45 25 190 48 43 47 138 328
42 Foraita Jacek 13 P 95 60 40 15 210 46 35 36 117 327
43 Tworkowski Tomasz 44 P 55 75 45 20 195 44 46 30 120 315
44 Łyskawa Dominik 33 P 75 50 40 30 195 33 23 43 99 294
45 Kurgan Adrian 21 P 75 25 15 40 155 61 37 38 136 291
46 Kulesz Filip 30 P 45 50 35 30 160 47 42 34 123 283
47 Madrzyk Tomasz 18 P 45 45 30 10 130 58 48 44 150 280
48 Kopacki Patryk 51 P 50 40 35 15 140 6 41 45 92 232
49 Kulesz Dariusz 25 P 60 35 40 25 160 33 8 24 65 225
50 Ziółkowski Krystian 27 P 0 20 25 20 65 34 42 20 96 161

 





Indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Szydełko Aleksander * 54 M 95 95 40 50 280 82 46 50 178 458
2 Niedziałek Kamil ** 56 M 90 90 50 45 275 84 49 49 182 457
3 Stofel Leszek 9 M 80 90 35 50 255 73 44 42 159 414
4 Zagórski Ryszard 26 M 80 80 45 35 240 75 49 47 171 411
5 Dziumakowski Zbigniew 8 M 85 70 35 45 235 80 43 46 169 404
6 Sejud Michał 34 M 90 90 50 20 250 70 25 50 145 395
7 Chodorowski Janusz 16 M 75 85 35 35 230 69 41 46 156 386
8 Trzaskowski Stanisław 61 M 65 75 35 45 220 63 42 43 148 368
9 Bociek Krzysztof 42 M 85 80 45 25 235 54 46 30 130 365
10 Żerebecki Leszek 48 M 60 70 40 40 210 62 42 48 152 362
11 Wożniak Hubert 46 M 70 65 50 35 220 52 24 42 118 338
12 Woźniak Marek 47 M 45 65 40 30 180 55 30 25 110 290

*Najlepszy śrut - 280 pkt.
**Najlepsza kula - 182 pkt.

 





Klasyfikacja Drużynowa - OPEN
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Bażant Oława 488 740 1228
2 Sokół Wrocław 493 710 1203
3 Jeleń Olesnica 470 725 1195
4 Puchacz Siedlakowice 448 715 1163
5 Piętnastka Wrocław 478 680 1158
6 Diana 2 Strzelin 471 680 1151
7 Diana 1 Strzelin 470 670 1140
8 Jeleń Syców 400 730 1130
9 Diana Trzebnica 447 660 1107
10 Korona Jelcz Laskowice 408 675 1083
11 Tropowiec I Goszcz 458 625 1083
12 św. Hubert Oleśnica 426 655 1081
13 Remiza Wrocław 394 680 1074
14 Szarak Jelcz Laskowice 434 560 994
15 Tropowiec II Goszcz 380 610 990
16 Dzik Strzelin 431 550 981
17 Remiza Wołów 394 585 979
18 Daniel Wołów 332 465 797

 





Klasyfikacja Drużynowa - wyniki zawodników klasy powszechnej
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Sokół Wrocław 493 710 1203
2 Puchacz Siedlakowice 448 715 1163
3 Piętnastka Wrocław 478 680 1158
4 Diana 1 Strzelin 470 670 1140
5 Jeleń Syców 400 730 1130
6 Diana Trzebnica 447 660 1107
7 Tropowiec I Goszcz 458 625 1083
8 św. Hubert Oleśnica 426 655 1081
9 Remiza Wrocław 394 680 1074
10 Dzik Strzelin 431 550 981
11 Remiza Wołów 394 585 979

Wyniki 53. Okręgowych Zawodów Strzeleckich - Opole-Grudzice 12.09.2015 r.





Indywidualne w klasie powszechnej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Porowski Konrad 23 P 90 85 45 40 260 91 44 50 185 445
2 Skotnicki Piotr 61 P 100 95 45 35 275 74 45 50 169 444
3 Kolbusz Paweł 5 P 65 95 50 40 250 78 47 49 174 424
4 Jaszczak Jarosław 42 P 85 85 50 30 250 73 47 48 168 418
5 Kolbusz Zbigniew 4 P 85 85 45 35 250 69 49 47 165 415
6 Trzaskowski Maciej 52 P 90 85 50 15 240 82 45 47 174 414
7 Raczyński Remigiusz 62 P 85 80 25 45 235 83 50 45 178 413
8 Wróblewski Jarosław 50 P 65 90 45 40 240 72 48 50 170 410
9 Mrówczyński Radosław 19 P 80 85 45 35 245 80 37 47 164 409
10 Kusiński Arkadiusz 22 P 75 85 40 30 230 81 49 43 173 403
11 Zabiegło Edward 10 P 75 80 50 35 240 71 35 50 156 396
12 Polak Arkadiusz 55 P 80 85 35 35 235 75 40 46 161 396
13 Laszczyk Michał 26 P 75 75 40 35 225 72 47 49 168 393
14 Kaszyca Hubert 1 P 80 95 40 30 245 63 37 46 146 391
15 Chaliński Damian 36 P 55 85 45 40 225 65 50 49 164 389
16 Polak Tomasz 56 P 50 80 45 30 205 91 44 48 183 388
17 Laszczyk Ryszard 25 P 75 75 35 15 200 80 48 48 176 376
18 Froń Roman 3 P 70 80 35 40 225 66 48 35 149 374
19 Mazur Krzysztof 14 P 65 80 45 35 225 53 44 45 142 367
20 Miszczuk Dariusz 11 P 75 60 40 30 205 76 38 47 161 366
21 Łuszczyński Krzysztof 64 P 70 55 40 35 200 69 47 46 162 362
22 Andryszczak Jan 28 P 70 70 25 30 195 77 37 48 162 357
23 Skóra Sebastian 12 P 80 90 50 30 250 50 32 24 106 356
24 Kokiel Marek 54 P 60 70 40 25 195 63 46 50 159 354
25 Pałka Wiesław 2 P 80 65 45 30 220 60 34 35 129 349
26 Sikora Krzysztof 45 P 30 85 45 30 190 65 45 48 158 348
27 Mazur Wiesław 13 P 80 75 40 35 230 40 34 42 116 346
28 Foraita Marcin 27 P 35 80 30 45 190 63 48 39 150 340
29 Jaszczak Andrzej 40 P 50 65 45 20 180 66 47 43 156 336
30 Szkop Waldemar 20 P 70 70 50 20 210 39 44 41 124 334
31 Winowski Tomasz 46 P 55 75 50 30 210 60 26 37 123 333
32 Rataj Mateusz 53 P 45 65 35 35 180 59 43 50 152 332
33 Tworkowski Tomasz 9 P 55 65 40 5 165 80 48 39 167 332
34 Bronowicki Paweł 7 P 25 55 40 45 165 62 49 49 160 325
35 Łyskawa Dominik 6 P 75 75 35 25 210 33 29 48 110 320
36 Polak Marian 57 P 60 60 20 20 160 61 45 42 148 308
37 Centnarowski Kamil 60 P 55 35 20 35 145 57 44 43 144 289
38 Kulesz Filip 15 P 75 75 45 5 200 20 43 18 81 281
39 Cybulski Marek 47 P 30 85 40 35 190 21 24 33 78 268
40 Kulesz Dariusz 17 P 60 70 35 25 190 15 15 46 76 266
41 Gajerski Grzegorz 21 P 35 75 45 30 185 24 33 15 72 257
42 Kurgan Adrian 30 P 60 50 25 30 165 26 33 21 80 245
43 Pietras Grzegorz 8 P 60 30 0 25 115 31 44 50 125 240
44 Skorupski Wojciech 51 P 55 45 5 25 130 25 30 39 94 224
45 Topolanek Arkadiusz 24 P 60 45 0 25 130 0 18 27 45 175
46 Kowlaczyk Artur 29 P 10 20 5 40 75 36 43 14 93 168

 





Indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Huminiak Tomasz * 31 M 85 90 50 50 275 90 49 50 189 464
2 Szydełko Aleksander 58 M 95 90 50 50 285 77 48 46 171 456
3 Binko Daniel 49 M 95 95 45 40 275 80 44 46 170 445
4 Szpak Piotr ** 32 M 90 100 50 45 285 61 46 49 156 441
5 Wołk Bartosz 43 M 60 95 45 50 250 79 48 44 171 421
6 Markiewicz Maciej 33 M 75 75 50 40 240 78 50 49 177 417
7 Guździoł Hubert 34 M 85 95 50 50 280 52 29 49 130 410
8 Kraśniewski Dariusz 38 M 90 85 50 35 260 68 47 29 144 404
9 Chudziński Paweł 44 M 75 75 50 45 245 61 48 46 155 400
10 Szydełko Krzysztof 59 M 90 90 45 35 260 44 45 48 137 397
11 Zagórski Ryszard 16 M 70 70 45 30 215 90 44 41 175 390
12 Kryszkiewicz Hubert 37 M 85 80 45 40 250 55 36 46 137 387
13 Sejud Michał 41 M 85 80 45 30 240 49 43 49 141 381
14 Woźniak Hubert 66 M 80 65 50 40 235 77 30 38 145 380
15 Trzaskowski Stanisław 63 M 75 80 40 25 220 61 41 48 150 370
16 Kraśniewski Leszek 39 M 85 60 45 35 225 50 47 46 143 368
17 Reka Dariusz 65 M 65 90 40 30 225 41 43 33 117 342

*Najlepsza kula - 189 pkt.
**Najlepszy śrut - 285 pkt. (po barażu)

 





Klasyfikacja Drużynowa - OPEN
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Jeleń Wrocław 522 800 1322
2 Cyranka Twardogóra 515 725 1240
3 Jeleń Milicz 484 685 1169
4 Mewa Milicz 424 735 1159
5 Remiza Wrocław 449 710 1159
6 Jeleń Oleśnica 465 670 1135
7 Diana Trzebnica 423 695 1118
8 Jeleń Syców 424 690 1114
9 św. Hubert Oleśnica 494 615 1109
10 Diana Strzelin 485 615 1100
11 Cyranka Twargogóra 492 600 1092
12 Ryś Wrocław 434 645 1079
13 Piętnastka Wrocław 403 620 1023
14 Puchacz Wrocław 360 640 1000
15 Remiza Wołów 339 655 994
16 Tropowiec Goszcz 452 445 897
17 Sokół Wrocław 294 505 799
18 Dzik Strzelin 335 435 770
19 Daniel Wołów 251 405 656
20 Korona Jelcz Laskowice 201 400 601

 





Klasyfikacja Drużynowa - wyniki zawodników klasy powszechnej
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA
1 Remiza Wrocław 449 710 1159
2 Diana Trzebnica 423 695 1118
3 Jeleń Syców 424 690 1114
4 św. Hubert Oleśnica 494 615 1109
5 Diana Strzelin 485 615 1100
6 Cyranka Twargogóra 492 600 1092
7 Piętnastka Wrocław 403 620 1023
8 Puchacz Wrocław 360 640 1000
9 Remiza Wołów 339 655 994
10 Tropowiec Goszcz 452 445 897
11 Dzik Strzelin 335 435 770
12 Jeleń Oleśnica 324 430 754
13 Ryś Wrocław 264 370 634
14 Korona Jelcz Laskowice 201 400 601
15 Sokół Wrocław 164 225 389

 

 

Wyniki 52. Okręgowych Zawodów Strzeleckich Wrocław 20.09.2014r.





Indywidualne w klasie powszechnej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Skotnicki Piotr 34 P 80 95 50 225 88 45 50 183 408
2 Laszczyk Ryszard 54 P 90 70 45 205 93 48 50 191 396
3 Porowski Konrad 72 P 60 95 50 205 91 48 49 188 393
4 Kolbusz Paweł 2 P 85 75 50 210 85 50 44 179 389
5 Kusiński Arkadiusz 71 P 80 85 45 210 71 48 49 168 378
6 Raczyński Remigiusz 7 P 100 70 35 205 77 46 50 173 378
7 Jaszczak Jarosław 42 P 80 85 50 215 77 35 49 161 376
8 Niedzielski Mariusz 78 P 95 75 50 220 78 37 37 152 372
9 Mrówczyński Radosław 19 P 75 80 45 200 76 45 44 165 365
10 Janus Radosław 37 P 70 70 50 190 87 38 50 175 365

 





Indywidualne w klasie mistrzowskiej
L.P. Nazwisko i imię Nr Klasa Krąg Przeloty Zając ŚRUT Dzik Rogacz Lis KULA SUMA
1 Huminiak Tomasz 10 M 90 95 0 50 235 91 50 49 190 425
2 Szydełko Aleksander 88 M 90 80 0 50 220 91 45 49 185 405
3 Szpak Piotr 11 M 85 95 0 45 225 79 46 41 166 391
4 Szydełko Krzysztof 96 M 80 85 0 50 215 80 45 49 174 389
5 Kraśniewski Leszek 75 M 90 80 0 40 210 85 44 49 178 388
6 Niedziałek Kamil 91 M 85 85 0 50 220 72 43 50 165 385
7 Markiewicz Maciej 12 M 75 75 0 50 200 86 49 48 183 383
8 Czuliński Michał 89 M 75 85 0 45 205 82 48 46 176 381
9 Wołk Bartosz 46 M 60 85 0 50 195 88 46 50 184 379
10 Kryszkiewicz Hubert 73 M 95 75 0 50 220 64 43 48 155 375

 





Klasyfikacja Drużynowa - OPEN
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA Nr dru.
1 Jeleń Wrocław 539 660 1 199 8
2 Cyranka Twardogóra II 525 610 1 135 34
3 Mewa Milicz I 471 625 1 096 29
4 Jeleń Oleśnica 494 590 1 084 18
5 Mewa Milicz II 470 605 1 075 30
6 Jeleń Milicz II 483 570 1 053 20
7 Diana Trzebnica 418 630 1 048 10
8 św. Hubert Oleśnica 480 565 1 045 22
9 Sokół Wrocław 461 565 1 026 17
10 Remiza Wrocław 472 550 1 022 5

 





Klasyfikacja Drużynowa - wyniki zawodników klasy powszechnej
Miejsce Nazwa drużyny Kula Śrut SUMA Nr dru.
1 Diana Trzebnica 418 630 1 048 10
2 św. Hubert Oleśnica 480 565 1 045 22
3 Sokół Wrocław 461 565 1 026 17
4 Remiza Wrocław 472 550 1 022 5
5 Knieja Wrocław 446 570 1 016 16
6 Puchacz Wrocław 444 555 999 11
7 Jeleń Milicz I 464 530 994 19
8 Ostoja Wrocław 431 540 971 27
9 Cyranka Twardogóra I 428 525 953 33
10 Jeleń Syców 345 580 925 15